Gta Vice City İndir – Full Torrent

Rockstar Games tarafından ilk iki oyununda üstten görünümlü iki boyutlu bir aksiyon yapısı ile hazırlanan fakat zaman içerisinde gerek kendisine artan ilgi gerekse de teknolojik gelişmeler ile birlikte üç boyutlu üçüncü kişi görünümlü bir yapıya kavuşan Grand Theft Auto serisi, 2001 yılında yayınlanan üçüncü oyununun eklentisi olarak görülse de aslında başlı başına yeni bir oyun olan GTA Vice City indir ile birlikte de milyonların beğenisini kazanmış durumda.

Liberty City içerisine geçen geniş hikaye boyunca Tommy Vercetti’yi kontrol edecek oyuncular, yüzlerce farklı görev içerisinden dilediklerini açık dünya mantığı çerçevesinde arzu ettikleri zaman meydana getirerek tam anlamı ile hayal güçlerinin ve yeteneklerin sınırladığı ölçüde aksiyon ve macera duygusu yaşayabilecekler.
GTA Vice City, serinin beşinci oyunundan konuşulan şu günlerde dahi on iki senenin ardından halen pek çok oyun severin unutamadığı yapımlar arasında belirtilmekte. Eğer bu benzersiz tecrübeyi yaşamadıysanız sizler de vakit kaybetmeden GTA Vice City torrent oyununu bilgisayarınıza indirerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.
sistem.png (252×48)

Gta Vice City Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Sabit Disk: 915 MB boş disk alanı
  • Ekran Kartı: 64 MB (“GeForce 3″ / “Radeon 8500″ veya daha iyi)
indir.png (200×48)
Torrent indir;
Alternatif
Tek Link indir;
Gta Vice City Kurulumu
  1. Oyunu torrent üzerinden veya tek link olarak indirdikten sonra arşiv dosyasını çıkartın.
  2. Ardından “Unpak” uygulamasını çalıştırarak oyunun kurulumunu başlatın.
  3. Kurulum bitene kadar bekleyin ve ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.
gorseller.png (148×48)

“Gta Vice City İndir – Full Torrent” için 12 yorum

  1. arşivden çıkart derken nereye çıkarıcaz masaüstünde bi klasöre falanmı çıkarıyorum ne setup ne de unpak dosyası var ikiside yok neden yapamıyorum admin ya 🙁 arşivden çıkartma işleminimi yapamıyorum anlamadımki yardımcı olurmusun admin lütfen sağol şimdiden ilgilendiğin için

Bir cevap yazın