Assassins Creed 2 İndir – Full Torrent

Hali hazırda onlarca yıldır dijital oyun geliştiriciliği sektörünün içerisinde yer alsa da başyapıt olarak uzun yıllar devam eden bir seriye sahip olmayan Ubisoft, bu negatif olarak nitelendirilebilinecek özelliğini 2007 yılında ortadan kaldırarak Assassin’s Creed ile birlikte yoğun ilgi ve beğeniyi üzerine toplamayı başarmış durumda. gerçek dünya tarihi üzerinden kurgulanan hikayeleri ile birlikte son derece büyük başarı sağlayan ilk oyun, 2009 yılında yayınlanan ikinci oyun Assassin’s Creed 2 indir ile birlikte de ne denli geniş bir kitleye hitap ettiğini tüm rakiplerine kanıtlamış durumda.

Açık uçlu olarak tabir edilebilinecek aksiyon yapısına sahip olan Assassin’s Creed 2 torrent, oyunculara hikayeyi takip ederek ana görevleri yapmanın yanı sıra ekstra başarımlar ve tecrübeler de kazanarak genel oyun süresini ve keyfini arttırma imkanı sunmakta. Lucy’nin Desmond’u kaçırarak onu özel gizlenme noktalarına götürmesi ve Rebecca ile Shaun’a tanıştırması, Assassin’s Creed 2 oyununun genelinde devam edecek olan hikayenin ilk adımını atmaktadır. Oyun 1476 yılında Floransa Cumhuriyeti içerisinde geçen son derece bağlayıcı bir senaryoyu kullanıcısına sunmakta.

sistem.png (252×48)

Assassins Creed 2 Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® XP (32-64 bit) /Windows Vista®(32-64 bit)/Windows 7® (32-64 bit)
 • İşlemci: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ yada AMD Athlon X2 64 2.4GHZ 
 • Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7® 
 • Ekran Kartı: 256 MB DirectX® 9.0 ile uyumlu, Shader Model 3.0 yada daha iyisi
 • Sabit Disk: 8 GB boş alan

City Bus Simulator İndir – Full Torrent Otobüs Sürme Oyunu

TML Studios tarafından hazırlanarak 2010 yılında oyun severlerin tecrübesine sunulan City Bus Simulator indir, adında da rahatlıkla anlaşılabileceği üzere kullanıcılarına şehir içerisinde otobüs kullanma deneyimini yaşatmayı vaat etmekte. Klasikleşmiş araba yarışlarından sıkılarak sürüş tecrübesini daha gerçekçi biçimde yaşamak isteyen ve bunu farklı araçlarla da denemek isteyen kişilere özel olarak sunulan otobüs sürüş oyunları, City Bus Simulator ile birlikte bu keyfi şehrin karmaşası içerisinde de yaşamayı mümkün kılmakta.

Oyun Kuzey Amerika bölgesinde New York şehrini içeren bir harita paketi ile yayınlanırken, Avrupa bölgesinde ise Munih haritasına sahip durumda. Bu sayede yaşadıkları genel bölgede hakim olma ihtimallerinin daha yüksek olduğu şehirlerde gezebilecek City Bus Simulator torrent oyuncuları, daha keyifli ve uzun süreli memnuniyete de ulaşabilmektedirler. Oyunun herhangi bir seri içerisinde yer alarak yeni yapımlar ile zenginleşeceği konusunda herhangi bir bilgi bulunmasa da, stüdyonun farklı sürüş türlerinde ileriye dönük oyun geliştirmelerine devam edeceği konusunda herhangi bir endişe ya da şüphe de bulunmamakta.

sistem.png (252×48)

City Bus Simulator Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: 2.0 GHz Core 2 Duo / AMD Athlon XP
 • Bellek: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista)
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 veya eşdeğeri ATI
 • Sabit Disk: 3.0 GB boş alan
indir.png (200×48)
Torrent indir;
gorseller.png (148×48)

Arma 3 İndir – Full Torrent Savaş Simülasyonu Oyunu

Bohemia Interactive tarafından hazırlanan ilk oyundan bu yana askeri tabanlı simülasyon benzeri nişancı oyunu yapısı ile birlikte klasik FPS’lerden bir nevi sıkılan ve çok daha gerçekçi bir temel üzerine kurulu yapımlar tecrübe etmek isteyen oyun severlerin tüm arzularına hitap etmeyi başaran Arma serisi, ikinci oyunu ile birlikte yükselttiği başarıyı üçüncü oyunu ile de tamamlamakta. 2013 yılının Mart ve Haziran aylarında test süreçlerine girerek Eylül ayının ortasında da tam sürümü ile yayınlanan Arma 3 indir, günümüzde dahi çok kişilik oyun modları ile birlikte on binler tarafından aktif biçimde kullanılmakta.

Tek kişilik senaryo modu içerisinde kullanıcılarına NATO güçleri tarafından başlatılan Operation Magnitude isimli bir harekâtın içerisinde yer alma şansı tanıyan Arma 3 torrent, başta İran olmak üzere pek çok Orta Doğu ve Asya ülkesinde heyecanlı savaş tecrübeleri yaşatmakta. Arma 3, çok oyunculu modlarında tecrübe edilebilinen hayatta kalma ve Battleground eklentileri ile birlikte daha uzun yıllar boyu keyifli tecrübeler yaşatmaya devam edecek gibi görünüyor.

sistem.png (252×48)

Arma 3 Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 
 • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz 
 • Bellek: 2 GB RAM 
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT yada AMD Radeon HD 3830 yada Intel HD Graphics 4000 with 512 MB VRAM 
 • Sabit Disk:15 GB boş alan

Arma 3 Kurulumu

  1. İlk olarak torrent üzerinden oyunu indirin.
  2. Ardından indirmiş olduğunuz “iso” dosyasını Daemon Tools Lite veya Winrar gibi programlarla açarak setup üzerinden kurulumu yapın.
  3. Son olarak Crack dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere atıp oynamaya başlayabilirsiniz.

  DiRT Rally İndir – Torrent Erken Erişim Oyunu

  Codemasters tarafından geliştirilen ünlü yarış serisinin yeni oyunu DiRT Rally steam üzerinden erken erişime sunuldu. 50 TL fiyat üzerinden satılan oyun henüz erken erişimde olmasına rağmen full sürümü çıktığında ayrı olarak ücret ödemeniz gerekmeyecek.

  Oyunda bu kez Rally konsepti üzerinde durulmuş. 17 lisanslı yarış arabasının yanı sıra 36 zorlu pist de oyununda bizleri bekleyenler arasında. Ali231 crack grubu oyunun erken erişim sürümünü DiRT.Rally.Early.Access-ALI213 adıyla torrent sitelerinde paylaştı. Oyunu denemek istiyorsanız sitemizden hemen indirebilirsiniz, ayrıca severseniz de satın alarak yapımcısına destek vermenizi öneriyoruz.

  sistem.png (252×48)

  DiRT Rally Sistem Gereksinimleri

  İşletim Sistemi: Windows 7 yada Windows 8
  İşlemci: AMD Athlon x2 Dual Core yada Intel Core 2 Duo Processor @ 2.4Ghz
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: AMD HD5450 or Nvidia GT430 yada Intel HD4000 with 1GB of VRAM
  Sabit Disk: 35 GB boş alan

   

  indir.png (200×48)
  Torrent indir;
  gorseller.png (148×48)

  Gta 5 Update 5 + Crack V4 İndir – 3DM Torrent

  Gta 5 Update 5, Rockstar Games tarafından yayınlandı ve yine oyundaki bir takım hatları gidermeye devam ediyor. Ayrıca yine 3DM grubunun hazırladığı Crack V4 sürümüyle oynamaya devam edebileceksiniz. Bu güncellemeyi yüklemek için öncekilerin yüklü olmasına gerek olmadığını da belirtelim.

  sistem.png (252×48)

  Gta 5 Update 5 + Crack V4 Kurulumu

  1. İlk olarak torrent linki üzerinden güncelleme dosyalarını indirin.
  2. Ardından Update klasöründeki güncellemeyi kurup yoksa Installers klasöründen Social Club uygulamasını yükleyin.
  3. Son olarak Crack klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıp Launcher.exe üzerinden oyuna giriş yapın.

  Eğer oyun Çince ise İngilizceye şu şekilde çevirebilirsiniz;

  1. Çalıştıra regedit yazsınlar, 
  2. Daha sonra HKEY_LOCAL_MACHINE e girsinler,
  3. Ordan SOFTWARE girsinler, 
  4. Daha sonra Wow6432Node klsörüne girsinler, 
  5. Daha sonra orda Rockstar Games e girip, 
  6. Grand Theft Auto V ye girip, 
  7. Sağ tarafta bulunan Language adı dosyayı açıp, 
  8. 2. satıra en-US yazıp kaydetip çıksınlar.
  indir.png (200×48)
  Torrent indir;
  gorseller.png (148×48)