Fifa 18 Crack İndir

 FIFA-18-Icon-Edition-360x200

FIFA 18, metacritik derleme toplayıcıya göre “genel olarak olumlu” değerlendirmeler aldı. GameSpot, 7/10 incelemesinde “Sunulan oyun modlarının çeşitliliği ve her şeyin nasıl sunulduğundan FUT’un Haftanın Takımı, Günlük Hedefler ve fılamaya yapılan gerçek olayların tartışılmasıyla ilgili güncel gelişmelere, FIFA 18 futbol dünyasını yakalar ve bir video oyununa güvenle çevirir.Ancak, EA’nın futbol serileri hala PES 2018’in daha akışkan, tatmin edici futbolunun gerisinde kalıyor “dedi. IGN ona 8.1 / 10’luk bir teklif verdi: “Saldırıya keskin bir odaklanma ama birkaç yeni ekleme, bunu biraz sığ deneyim

Pes 2018 Torrent İndir

 header

PES güzel futbol oyunu oynamaya devam ediyor. Topu şık geçen hamle ile adım adım hareket ettirirken oyunun akışkanlığı, izlemekten büyük bir keyif alır; kimsenin izlemeyi ummadığı kadar çok video vurgulama makarası yarattım.

PES incelikle öne çıkıyor, şeylerin büyük şemasında çok az şey ifade etmeyen o küçük anlar, ama gerçekçilik anlayışını satmaya gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Paul Pogba, parkın ortasında, iki savunmacı arasından koşarken, boşluk yaratmak için kollarını çıkardığında ya da Neymar’ın kolunu göğsünün altına götürmesini izlediğini ilk kez gördüğünde, kanadın altına koşuşturup bir rabonayla çaprazla , içinde tüm sıcak ve eğlenceli hissedeceksiniz. Bir an geçti, Manchester United gibi topu kaleci üzerinde kırdı ve Zlatan Ibrahimovic topu çizmeden önce kutlamaya başladı. Bu küçük anlar, maçlara inanılmaz ölçüde yuvarlanmış bir his yaratıyor. Çok sayıda oyuncu animasyonu rakipsizdir ve eşleşmeleri izlemek güzel yapar.

NBA 2K18 İndir

 header

Her NBA oyuncusu, gerçek hayatta olan eşleri gibi görünüm ve hisleri, izleri, gerginlik işaretleri ve hatta solmuş dövmeler gibi en küçük ayrıntılara indirgemek için sayısız çalışma sürüyor. Oyuncu beden sistemi, ligdeki her oyuncunun fiziğini doğru bir şekilde eşleştirmek için tamamen yeniden tasarlandı ve oyuncuların yüzleri, daha fazla ayrıntı göstermek ve daha gerçekçi bir şekilde ışığa tepki vermek için sıfırdan yeniden oluşturuldu.
Lazer Taranan Üniformalar ve Aksesuarlar
30 NBA ekibinden alınan lazerle taranan üniformalar, her bir tasarımın en küçük dikişe kadar doğru biçimde tasvir edilmesini sağlar. Gerçek Renk Teknolojisini kullanarak takım renkleri hiç bu kadar saf ve otantik olmamıştı; beyazlar bu kadar parlak olmamıştı. Yenilenen oyuncu gövdesi sistemi ile üniformalar her spesifik vücut türüne göre doğru şekilde oturur. NBA oyuncusunun tam mahkemede görünümünü tamamlamak için kullanıcılar, NBA 2K tarihindeki en büyük taranmış ayakkabı ve aksesuar koleksiyonunun keyfini çıkaracaklar.
Özel Misafir Anlatımı
Spor videogamesinde yetenek yayıncılığının en büyük ismi daha da büyür. Gelecek Famers Salonu ve eski NBA 2K kapakçığı sporcuları Kobe Bryant ve Kevin Garnett, uzmanlıklarını yayına sunmak için oyun içi yayıncı sayısını 13’e çıkaracak şekilde standına katılarak standına katıldılar.

Pes 2018 Demo İndir

 header

Rafine edilmiş, karmaşık futbol simülasyon oyununu getiren PES serisindeki en yeni oyundur ve bu sefer oyunun daha gerçekçi bir oyun hızına sahip olacaktı.
Oyunun Stratejik Top Sürme, kullanıcının topu daha fazla kontrol etmesini sağlayacak ve şimdi içeriğe bağlı koruma, topu korumamıza izin verecek ve temel sopa kontrolleri, yanlış ayak savunucuları olacak gerçekçi, hassas hareketleri tetikleyecek. PES 2018 ayrıca Real Touch + özelliğine sahiptir ve bu gerçek Touch + özelliğiyle vücudun farklı parçalarının topun hareketinin öngörülemezliğine dayanarak etkileşime girip kontrol etmesini sağlayarak top üzerindeki kontrolleri daha da artırır. Yeni bir oyuncu seçimi seçeneği yanında yeni bir Serbest Kick ve Penaltı Kick sistemi uygulanmıştır.
PES 2018, Real Capture sayesinde mümkün olduğunca futbolun özgünlüğünü yeniden yaratmayı amaçlayan çarpıcı görsellerle detaylara yoğunlaşıyor. Gündüz ve gece karşılaşmaları için güzel stadyum aydınlatması oyunda mevcut ve detaylı sahada çim ve oyuncu tünelleri, geliştiricilerin hem Camp Nou hem de Signal Iduna Park’ta topladığı 20.000’den fazla gerçek veri karmaşık unsurunu kullanarak oluşturuldu. Animasyon sistemi yeniden düzenlendi ve oyuncular gerçekçi ortamlarda yakalandı ve böylece yürüyüş, vücut duruşu gibi gerçekçi çekirdek hareketi oluşturuldu.
PES 2018, 2v2 ve 3v3 co-op oyuna ayrılmış yeni bir moda sahip olacak. Tek sefere rahat bir maç yapın veya bazı arkadaşlarınızla bir araya gelin ve eğlenin!
RANDOM SEÇİM MATCH, PES 2018’de yepyeni özelliklerle geri dönecek. MASTER LEAGUE’da bir yöneticinin rolünü varsayalım ve takımınızı sezon öncesi turnuvalarda zafer kazanmaya yönlendirin, gelişmiş bir transfer sistemi yaşayın ve soyunma odasında sahneler ve maç öncesi röportajlar gibi yeni sunum unsurlarıyla kendinizi oyunun içine sokun. Tüm menüler yeni bir arayüze sahip olacaklar ve PES 2018’e yeni bir yayın hissi verecek yeni bir oyun içi sunumlar var.

Fifa 18 Demo İndir

 fifa18demo-360x200

EA Sports, FIFA 18 demo bugün saat 18.00’de açıklanacak.

Birçoğu, oyunun deneme sürümünün 15 Eylül’de karaya çıkacağına inanarak, beklenenden birkaç gün önceydi.

Ancak daha da iyi oluyor … EA, Oyunu Dream Etmeye karar verdi ve oyunu erken oynamak için EA Access’e ihtiyaç duymayacaksınız.

Maalesef, NO Switch demo olacak – bu nedenle Nintendo taraftarları biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

Şimdi demo hakkında bilmeniz gereken her şeyden başlayalım – Ultimate Team’e ne kadar sürede indireceğinize kadar.