NBA 2K18 İndir

 header

Her NBA oyuncusu, gerçek hayatta olan eşleri gibi görünüm ve hisleri, izleri, gerginlik işaretleri ve hatta solmuş dövmeler gibi en küçük ayrıntılara indirgemek için sayısız çalışma sürüyor. Oyuncu beden sistemi, ligdeki her oyuncunun fiziğini doğru bir şekilde eşleştirmek için tamamen yeniden tasarlandı ve oyuncuların yüzleri, daha fazla ayrıntı göstermek ve daha gerçekçi bir şekilde ışığa tepki vermek için sıfırdan yeniden oluşturuldu.
Lazer Taranan Üniformalar ve Aksesuarlar
30 NBA ekibinden alınan lazerle taranan üniformalar, her bir tasarımın en küçük dikişe kadar doğru biçimde tasvir edilmesini sağlar. Gerçek Renk Teknolojisini kullanarak takım renkleri hiç bu kadar saf ve otantik olmamıştı; beyazlar bu kadar parlak olmamıştı. Yenilenen oyuncu gövdesi sistemi ile üniformalar her spesifik vücut türüne göre doğru şekilde oturur. NBA oyuncusunun tam mahkemede görünümünü tamamlamak için kullanıcılar, NBA 2K tarihindeki en büyük taranmış ayakkabı ve aksesuar koleksiyonunun keyfini çıkaracaklar.
Özel Misafir Anlatımı
Spor videogamesinde yetenek yayıncılığının en büyük ismi daha da büyür. Gelecek Famers Salonu ve eski NBA 2K kapakçığı sporcuları Kobe Bryant ve Kevin Garnett, uzmanlıklarını yayına sunmak için oyun içi yayıncı sayısını 13’e çıkaracak şekilde standına katılarak standına katıldılar.

Bir cevap yazın