Pes 2018 Demo İndir

 header

Rafine edilmiş, karmaşık futbol simülasyon oyununu getiren PES serisindeki en yeni oyundur ve bu sefer oyunun daha gerçekçi bir oyun hızına sahip olacaktı.
Oyunun Stratejik Top Sürme, kullanıcının topu daha fazla kontrol etmesini sağlayacak ve şimdi içeriğe bağlı koruma, topu korumamıza izin verecek ve temel sopa kontrolleri, yanlış ayak savunucuları olacak gerçekçi, hassas hareketleri tetikleyecek. PES 2018 ayrıca Real Touch + özelliğine sahiptir ve bu gerçek Touch + özelliğiyle vücudun farklı parçalarının topun hareketinin öngörülemezliğine dayanarak etkileşime girip kontrol etmesini sağlayarak top üzerindeki kontrolleri daha da artırır. Yeni bir oyuncu seçimi seçeneği yanında yeni bir Serbest Kick ve Penaltı Kick sistemi uygulanmıştır.
PES 2018, Real Capture sayesinde mümkün olduğunca futbolun özgünlüğünü yeniden yaratmayı amaçlayan çarpıcı görsellerle detaylara yoğunlaşıyor. Gündüz ve gece karşılaşmaları için güzel stadyum aydınlatması oyunda mevcut ve detaylı sahada çim ve oyuncu tünelleri, geliştiricilerin hem Camp Nou hem de Signal Iduna Park’ta topladığı 20.000’den fazla gerçek veri karmaşık unsurunu kullanarak oluşturuldu. Animasyon sistemi yeniden düzenlendi ve oyuncular gerçekçi ortamlarda yakalandı ve böylece yürüyüş, vücut duruşu gibi gerçekçi çekirdek hareketi oluşturuldu.
PES 2018, 2v2 ve 3v3 co-op oyuna ayrılmış yeni bir moda sahip olacak. Tek sefere rahat bir maç yapın veya bazı arkadaşlarınızla bir araya gelin ve eğlenin!
RANDOM SEÇİM MATCH, PES 2018’de yepyeni özelliklerle geri dönecek. MASTER LEAGUE’da bir yöneticinin rolünü varsayalım ve takımınızı sezon öncesi turnuvalarda zafer kazanmaya yönlendirin, gelişmiş bir transfer sistemi yaşayın ve soyunma odasında sahneler ve maç öncesi röportajlar gibi yeni sunum unsurlarıyla kendinizi oyunun içine sokun. Tüm menüler yeni bir arayüze sahip olacaklar ve PES 2018’e yeni bir yayın hissi verecek yeni bir oyun içi sunumlar var.

Bir cevap yazın